Schemat Statyczny Konstrukcji Stalowych

O Nas

PŁATWIE DACHOWE, RYGLE STALOWE

profile Z-zetowniki, profile C-ceowniki

Czytaj Więcej ---

KSZTAŁTOWNIKI ZIMNOGIĘTE

kształtowniki gięte na zimno z blachy płaskiej

Czytaj Więcej ---

PROFILE KONTENEROWE

ramy kontenerowe, słupy, belki górne i dolne

Czytaj Więcej ---

KONSTRUKCJE FOTOWOLTAICZNE

konstrukcje pod panele fotowoltaiczne

Czytaj Więcej ---

ELEWACJE, OBRÓBKI BLACHARSKIE

kasetony, parapety, pasy nad i pod rynnowe

Czytaj Więcej ---

NASZA FIRMA

GRUPA SCHRAG

Schrag jest firmą z ponad 125 letnim doświadczeniem  w obróbce stali i gięciu kształtowników na zimno.

Posiadamy 16 oddziałów w całej Europie, zatrudniamy ponad 450 pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kształtowników zimnogiętych, płatwi dachowych (profile Z, zetowniki), rygli ściennych (profile C, ceowniki), profili kontenerowych, konstrukcji pod panele fotowoltaiczne, obróbek blacharskich, elewacji stalowych, elewacji aluminiowych, podstaw pod pasma świetlne.

Misja Schrag:

Grupa SCHRAG to przede wszystkim specjaliści oferujący kompleksowe rozwiązania dla dachów, elewacji oraz  lekkich konstrukcji stalowych. To, co nas wyróżnia, to płynny i pomyślny przebieg Twojego projektu budowlanego. Dlatego każdego dnia nasi pracownicy robią wszystko, co w ich mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Z pewnością nasz sukces biznesowy opiera się na wysokim stopniu specjalizacji. W każdym z naszych czterech obszarów działalności – profilach zimnogiętych, elewacjach, usługach projektowych i “metall am dach” – udało nam się zdobyć pozycję lidera. W codziennym życiu biznesowym opieramy się na  sieci naszych obszarów biznesowych. Uważamy to podejście za ważny element naszego sukcesu korporacyjnego. Dlatego na tej podstawie łączymy nasze know-how, które rozwijało się przez dziesięciolecia, i udostępniamy je w całej firmie z korzyścią dla naszych klientów.

Nasze wartości:

Niezależność stanowi rdzeń naszej marki. Dlatego jako firma tradycyjna od dziesięcioleci umożliwia nam swobodne i celowe działanie. Zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji jest charakterystycznym, unikalnym atutem naszej firmy. Daje nam niezbędne pole manewru, aby móc z powodzeniem stawić czoła dynamice globalnych rynków. Przede wszystkim zawsze uważnie przyglądamy się korzyściom dla klientów.

Uważamy, że zaufanie jest podstawą wszystkich naszych relacji. W oparciu o pełną zaufania współpracę z naszymi klientami osiągamy wspólne cele i sukces ekonomiczny. Jednocześnie tworzy to długoterminowe i stabilne partnerstwo między klientami, projektantami, dostawcami i pracownikami. Potwierdzenia doświadczamy poprzez stosowanie sprawdzonych rozwiązań, które charakteryzują się funkcjonalnością i wysoką jakością.

schrag-człowiek-w-górach

Niezależność

Od początku istnienia naszej firmy postawiliśmy sobie za cel utrzymanie niezależności. Przede wszystkim daje nam to swobodę działania, której potrzebujemy, aby móc skutecznie działać na zmieniających się rynkach całej Europy.

schrag-zgrany-zespół

Otwartość

Z niecierpliwością czekamy na nowe wyzwania. Nasz otwarty sposób myślenia daje nam odwagę, by myśleć nieszablonowo i zawsze podążać nowymi, nieznanymi ścieżkami. Bezsprzecznie to właśnie ta otwartość czyni nas tak skutecznymi.

schrag-jest-niezawodny

Niezawodność

Możesz polegać na nas i naszych produktach. Z pewnością oznacza to, że działamy w sposób odpowiedzialny wobec partnerów biznesowych, pracowników i klientów. Dotrzymujemy obietnic.

schrag-widok-z-biura-na-jezioro

Zaufanie

Zaufanie jest podstawą wszystkich naszych relacji biznesowych: długoterminowe, owocne partnerstwo z klientami, dostawcami i pracownikami wyrastają z zaufania.  Z pewnością zaufanie, jakim nas obdarzyli, wielokrotnie potwierdzają niezawodne rozwiązania o niezmiennie wysokiej jakości.

SCHRAG - GRUPY PRODUKTOWE

SCHRAG |­ Kantprofile

KSZTAŁTOWNIKI ZIMNOGIĘTE

Zawsze możesz polegać na jakości naszych kształtowników zimnogiętych, płatwi i rygli, podstaw pod pasma świetlne, profili kontenerowych czy konstrukcji fotowoltaicznych. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, opracowaliśmy bezpieczne procesy, które umożliwiają nam wraz z naszymi wysoko wykwalifikowanymi pracownikami wytwarzanie produktów o najwyższej jakości. Nasi klienci każdego dnia korzystają z naszej jakości dzięki produktom i usługom, które spełniają najwyższe wymagania. Z pewnością niezmiennie wysoką jakość osiągamy w oparciu o nowoczesny park maszynowy, który odzwierciedla aktualny stan wiedzy. Kształtowniki zimnogięte produkujemy w oddziałach w: Hilchenbach, Hamburgu, Heilbronn, Krostitz, Konstantynowie Łódzkim, Poprad, Udlicach. Posiadamy również przedstawicielstwa w: Sierre/Szajcaria, Wiedniu/Austra.   
konstrukcja-z-płatwi-dachowych

SCHRAG |­ Fassaden

ELEWACJE

Z pewnością jako specjaliści od stalowych i aluminiowych elewacji  stawiamy przed Państwem prawdziwych fachowców, którzy mają wieloletnie doświadczenie w realizacji nowoczesnych elewacji i bezsprzecznie wnoszą to know-how do Państwa projektów. Niewątpliwie duża liczba referencyjnych obiektów jest imponującym dowodem naszej skuteczności. Myślimy i działamy holistycznie architekci, wykonawcy konstrukcji stalowych i elewacyjnych, generalni wykonawcy, inwestorzy, klienci publiczni. Wspieramy ich w projektach od pierwszego pomysłu, poprzez planowanie, projektowanie, aż po montaż pożądanej elewacji na budynku. Elewacje produkujemy w oddziałach zlokalizowanych w Chemnitz, Lipsku, oraz Netphen.

beżowe-kasety-elewacyjne-na-budunku

SCHRAG | Ingenieurleistungen

SCHRAG - BIURO PROJEKTOWE

SCHRAG Ingenieurbüro für Metallleichtbau GmbH jest częścią grupy SCHRAG, która jest średniej wielkości firmą rodzinną, której początki sięgają 1892 roku. Przede wszystkim jako specjaliści w zakresie usług projektowych lekkich konstrukcji stalowych, w ciągu ostatnich kilku lat rozwinęliśmy się do jednego z wiodących biur w Niemczech. Chętnie pomagamy w kompleksowym wsparciu w zakresie planowania, budowy i statyki dla budownictwa przemysłowego i komercyjnego. SCHRAG | Engineering Services ma duże know-how i doświadczenie zdobyte w niezliczonych projektach. Z pewnością to podstawa wysokiego poziomu kompetencji doradczych, które zawsze wyróżniały firmę SCHRAG. Biuro projektowe ma siedzibę w miejscowości Netphen.

kasety-elewacyjne-siedziba-firmy

SCHRAG | Metall am Dach

METALL AM DACH

Oferujemy kompleksowe usługi dla hydraulików, dekarzy, firm remontowo-budowlanych, montażystów konstrukcji stalowych. SCHRAG | Metall am Dach to z pewnością  Twój niezawodny partner: Chętnie doradzimy Ci w zakresie specjalistycznych rozwiązań i wyprodukujemy dla Ciebie odpowiednie profile konstrukcyjne, dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb. Posiadamy oddziały w Dreźnie oraz Lipsku.

magazyn-schrag-dla-dekarza