Schemat Statyczny Konstrukcji Stalowych

Obróbki Blacharskie

PŁATWIE DACHOWE, RYGLE ŚCIENNE

Profile Z - zetowniki, Profile C - ceowniki, Rygle okapowe

Czytaj Więcej ---

KONSTRUKCJE FOTOWOLTAICZNE

Konstrukcje wsporcze pod panele fotowoltaiczne

Czytaj Więcej ---

PROFILE KONTENEROWE

Ramy kontenerowe, słupy, belki górne, belki dolne

Czytaj Więcej ---

PODSTAWY POD PASMA ŚWIETLNE

Konstrukcje zimnogięte nośne świetlików

Czytaj Więcej ---

OBRÓBKI BLACHARSKIE

Elementy dekoracyjne z blachy stalowej i aluminiowej

Czytaj Więcej ---

Obróbki Blacharskie

Obróbki blacharskie oraz kasety elewacyjne stanowią element dekoracyjny i wykończeniowy budowanego czy remontowanego obiektu. Posiadamy w naszej ofercie szereg interesujących rozwiązań. Wszystkie obróbki oraz kasety i panele elewacyjne wykonujemy indywidualnie na podstawie przesłanej dokumentacji. Najczęściej wykorzystywanym materiałem do ich produkcji jest blacha stalowa ocynkowana powlekana powłokami ochronnymi w kolorach z palety RAL. Można również wykonać obróbki z blachy stalowej ocynkowanej lub aluminiowej. Na życzenie klienta możemy również dostarczyć  obróbki w wersji malowane proszkowo.

obróbki-blacharskie-grafitowa-elewacja
obróbki-blacharskie-rynna-koszowa

Rynna koszowa

obróbki-blacharskie-zielony-parapet

Parapet

obróbki-blacharskie-maskownica-płytobróbki-blacharskie-maskownica-płyt

Maskownica płyt warstwowych

Standardowo posiadamy na magazynie ok. 30 kolorów RAL, są to głównie blachy stalowe ocynkowane powlekane w grubościach 0.5mm; 0.7mm; 0.75mm; 1.00mm; 1.5mm; 2.00mm .

Przykładowe zastosowania obróbek:

  • Pokrycia murków ogniowych i attyk, profile startowe.
  • Naroża wewnętrzne i zewnętrzne, blachy kalenicowe, blachy zębate, naroża dekoracyjne, połączenia okien i wrót, okapniki,  maskownice łączenia płyt warstwowych itp.
  • Rynny spustowe, rynny koszowe, pasy nad i pod rynnowe.

W zależności od grubości blachy oraz kształtu i wymiarów w przekroju poprzecznym możemy wykonać pojedynczy element w długości do 8.00m, natomiast najczęściej z uwagi na transport oraz warunki montażu na budowie długości są na poziomie ok. 6.00m . Na życzenie klienta wykonujemy otwory, podcięcia czy ukosowania. Najczęściej produkowanymi obróbkami są: maskownice płyt warstwowych, pasy podrynnowe, pasy nadrynnowe, parapety, naroża hal, wiatrownice, rynny koszowe, rynny spustowe, obróbki przyścienne, listwy startowe. Ponadto posiadamy w ofercie szeroki wachlarz kaset i paneli elewacyjnych. W zależności od potrzeb inwestora mamy  opracowane systemy z tzw. nie widoczny łączeniem kaset. Jest to najbardziej skomplikowany w produkcji kształtownik zimnogięty. 

Więcej informacji na WWW.SCHRAG.PL   >>>